APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Neposílala dítě do školy. Hrozí jí dva roky natvrdo!

Třiatřicetiletá žena z Bystřice neposílala své dítě do školy, proto matce hrozí až dvouleté vězení. Policie ji už stíhá pro ohrožení výchovy.

Dítě nasbíralo ve škole několik desítek neomluvených hodin. Policie už proto stíhá jeho matku.

ČTĚTE TAKÉ:

Školák (10) vzal otci auto, aby se dostal včas do školy

„Policisté v Bystřici nad Pernštejnem zahájili úkony trestního řízení pro přečin ohrožení výchovy dítěte,“ řekla mluvčí žďárské policie Jana Martincová.

Třiatřicetiletá matka totiž zřejmě neposílala dítě do školy. „Její dítě má ve škole velmi vysokou absenci a několik desítek neomluvených hodin,“ dodala policejní mluvčí. Žena může být potrestána odnětím svobody až na dvě léta.

tn.cz / mediafax / kos

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz