Zpravodajství

Nahlédněte do mysli sériového vraha:“Pořád se bojíte, že vás chytí, ale stojí to za to“

K smrti odsouzený David Alan Gore, který znásilnil a zavraždil 6 mladých žen, se v dopisech z vězení vyznal, co se člověku, jako je on, honí hlavou. Poprava ho čeká 12. dubna. Je to šokující čtení.

V mrazivé korespondenci o 200 stranách muži jménem Tony Ciaglia přesně popsal, jak v osmdesátých letech v americkém Vero Beach zavraždil a znásilnil čtyři čtrnáctileté dívky a dvě dospělé ženy. Dopisy začal Gore posílat před pěti lety.
 

"Znásilnil jsem je a zavraždil. Potom jsem je odtáhl do lesa a zbavil se jich,“ píše v jednom z nich. "A schoval jsem si jejich vlasy. Žil jsem z toho ještě několik dní. Byl to perfektní zážitek,“ napsal v jednom z nich.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Zrůdy! Jedno dvojče zavraždili, druhému slepili oči!
 

"Je to trochu, jako když jste nadržení. Začnete být nadržení a stupňuje se to a stupňuje, dokud si nějak neulevíte. Musím pak někoho znásilnit. Toužím po tom. S potřebou vraždit je to podobné. Začne to pomalu, ale potom se to nabaluje, a vy uděláte cokoli, abyste tu potřebu uspokojili. A věřte mi, že se pořád bojíte, že vás chytí, ale to vzrušení za to riziko stojí. Je to slast,“ píše v dalším.
 

A v jiném se vyjádřil: "Líbilo se mi rozříznout jim břicho a vyndat vnitřnosti. Někdy jsem si ty vnitřnosti rozložil po stole a prohlížel si je. Možná jsem viděl víc než spousta doktorů.“
 

Na základě jeho odpuzujících dopisů vznikla kniha, která na Goreův případ upozornila guvernéra Floridy Ricka Scotta, který pro Gorea promptně podepsal datum trestu smrti. Díky svým dopisům tak Gore přeskočil ve frontě na celu smrti 40 lidí. Datum jeho popravy bylo stanoveno již na 12. dubna.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Británie kvůli šíření omikronu zpřísní protipandemická opatření

Britský premiér Boris Johnson ve středu oznámil zpřísnění některých opatření v důsledku prudkého nárůstu případů mutace omikron. Nová opatření označil jako "plán B" na poražení covidu během zimy. Od pátku budou na většině veřejných míst povinné roušky a od příštího týdne vláda nařizuje práci z domova lidem, kteří na to mají podmínky. Vstup na hromadné akce bude možný jen s potvrzeným očkováním nebo negativním testem.

Krátká zpráva

Diplomatický bojkot zimní olympiády v Pekingu podpoří i Kanada

Kanada se připojí ke Spojeným státům, Velké Británii a Austrálii v diplomatickém bojkotu zimních olympijských her v Pekingu, řekl ve středu kanadský premiér Justin Trudeau. Oznámení přišlo poté, co Bílý dům spolu s australskou a britskou vládou potvrdily diplomatický bojkot zimních her v únoru na protest proti porušování lidských práv v Číně. Čína slíbila, že bude reagovat "pevnými protiopatření".

Píše se na Deník.cz