APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Vlak zabil muže. Zřejmě šlo o sebevraha

Vlak zabil muže. Zřejmě šlo o sebevraha
Zdroj: Mediafax

Smrtelná zranění utrpěl v pátek večer muž, kterého na Pardubicku srazil vlak. Pravděpodobně se jednalo o sebevraždu.

Tragédie se stala před 20. hodinou na otevřené trati u Černé za Bory. Čtyřiadvacetiletý muž si tam podle svědků sám lehl na koleje a strojvedoucí rychlíku jedoucího z Pardubic do Černé za Bory již střetu nedokázal zabránit ani použitím rychlobrzdy.

"Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem, zemřel na místě," uvedla mluvčí policie Pardubického kraje Eva Maturová.


ČTĚTE TAKÉ:

Policie v pražské Podbabě hledala vandala, ale našla muže sraženého vlakem. Ještě žil

Trať byla v místě neštěstí dočasně uzavřená, poté byla doprava svedena po jedné koleji.

anš, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz