Smrtelná zranění utrpěl v pátek večer muž, kterého na Pardubicku srazil vlak. Pravděpodobně se jednalo o sebevraždu.
Tragédie se stala před 20. hodinou na otevřené trati u Černé za Bory. Čtyřiadvacetiletý muž si tam podle svědků sám lehl na koleje a strojvedoucí rychlíku jedoucího z Pardubic do Černé za Bory již střetu nedokázal zabránit ani použitím rychlobrzdy.
"Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem, zemřel na místě," uvedla mluvčí policie Pardubického kraje Eva Maturová.
ČTĚTE TAKÉ:
Policie v pražské Podbabě hledala vandala, ale našla muže sraženého vlakem. Ještě žil
Trať byla v místě neštěstí dočasně uzavřená, poté byla doprava svedena po jedné koleji.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz