Zpravodajství

Mrtvé miminko ožilo po 12 hodinách v márnici

Předčasně narozenou holčičku prohlásili lékaři za mrtvou. Rodiče se s ní chtěli rozloučit, ale když v mrazáku márnice otevřeli rakev, miminko k jejich úžasu začalo křičet.

Analia Bouterová z Argentiny se chtěla naposledy rozloučit se svou předčasně narozenou dcerou, kterou lékaři prohlásili za mrtvou. Když ale otevřeli s manželem rakev v nemocnici v Perrandu, našli miminko živé.
 

"Najednou vzlykla a začala se protahovat,“ řekla Analia argentinskému serveru TN.com. "Couvla jsem a padla na kolena. Nemohla jsem tomu uvěřit. Nevěděli jsme co dělat.“

ČTĚTE TAKÉ:

Matka porodila do záchodu a miminko omylem spláchla!
 

Po dvanácti hodinách strávených v mrazáku byla holčička téměř zmrzlá. Zaměstnanec márnice, který s dítětem běžel za lékaři uvedl, že to bylo "jako nést láhev s ledem“.
 

Holčičku, která se narodila v šestém měsíci, rodiče pojmenovali Luz Milagros, což znamená zázrak. Místo posledního rozloučení rodiče své dceři zachránili život. Podle BBC je holčička týden po neuvěřitelném incidentu v inkubátoru, ale těší se dobrému zdraví.
 

Nemocnici hodlají rodiče zažalovat. Případ také intenzivně vyšetřují místní úřady. "Každý člen týmu, který asistoval u porodu holčičky, je zodpovědný za to, že ji prohlásili za mrtvou,“ uvedl náměstek ministerstva zdravotnictví Rafael Sabatinelli.
 

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz