Třicet prášků proti depresi spolykala žena v Brně a zapila je alkoholem, zachraňovat ji museli městští strážníci.
Život ženě strážníci zachraňovali ve čtvrtek odpoledne v Brně-Bohunicích. "Vyděšená jednadvacetiletá žena nám volala s tím, že její matka si vzala větší množství prášků a zamkla se v pokoji. Strážníci okamžitě vyrazili na pomoc se posléze jim podařilo ženu přemluvit, aby pokoj odemkla a pustila je dovnitř," uvedl Jakub Ghanem z brněnské městské policie.
ČTĚTE TAKÉ:
Stále více Čechů je závislých na lécích. Předávkování často končí smrtí
Strážníkům pak matka přiznala, že snědla asi 30 prášků proti depresi a zapila je čajem s rumem. Smrtící koktejl naštěstí nestihl zapůsobit, ženu se tak podařilo zachránit. "Zavolali jsme záchranou službu. Lékař rozhodl o převozu ženy do nemocnice," dodal Ghanem.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz