APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Holčička (2) byla 5 dní sama s mrtvou matkou, přežila na čokoládě

Dvouletá dívka z Austrálie strávila pět dní sama doma s mrtvým tělem své matky. Přežila na čokoládových vajíčkách, informuje v pondělí agentura AFP.

Dítě našli v pátek ve městě Wagga Wagga asi 400 kilometrů jihovýchodně od Sydney, poté, co sousedé upozornili policii. "Byla dost letargická a bledá. Nic neříkala a nebyly na ní vidět emoce," uvedl pracovník místní záchranné služby Eamonn Purcell.

Purcell dodal, že dívka byla dehydrovaná, ale hladinu cukru v krvi měla dobrou. "Bylo to krátce po Velikonocích, tak pravděpodobně jedla čokoládová vajíčka," řekl Purcell.

ČTĚTE TAKÉ:

Peter vjel autem na přejezd a utekl. Dívku (16), která s ním jela, zabil vlak

Záchranáři dítě ošetřili a ve vážném stavu odvezli do nemocnice.
Příčina smrti matky je zatím neznámá, případ vyšetřuje policie.

tn.cz / mediafax / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz