Zpravodajství

Chlapec (†16) se zabil den po získání řidičáku. "Maminko, žiju," začal pak kdosi psát zdrcené matce

Pár dní po smrti syna, který se zabil na mopedu 24 hodin po obdržení řidičáku na motorku, začaly jeho zdrcené matce chodit z facebookového profilu založeného na chlapcovo jméno drsné vzkazy.

Jordan Agar z britského Tutbury zemřel den po svých 16. narozeninách, ke kterým dostal mimo jiné čerstvý řidičský průkaz. Čtyřiadvacet hodin poté, co úspěšně složil zkoušky v autoškole, na svém mopedu z neznámých příčin narazil do zdi a byl na místě mrtvý.
 

Jeho zničené matce Bridget pár dní na to začaly chodit z falešného facebookového profilu založeného na Jordanovo jméno vzkazy jako "Nejsem doopravdy mrtvý“ nebo "Ahoj, mami, nejsem, mrtvý, sedím u počítače, jen jsem utekl“. Další ji zvaly na Jordanovu narozeninovou párty.

ČTĚTE TAKÉ:

Ohavnost na Facebooku! Lidé se chlubí, jak týrají zvířata
 

Otřesená paní Agarová profil nahlásila. "Chci, aby ty bezcitné hyeny chytili. Doufám, že je vypátrají a zavřou,“ uvedla pro list Daily Mail.
 

Facebook inkriminovaný účet okamžitě zavřel a nyní intenzivně spolupracuje se staffordshireskou policií. Mluvčí společnosti uvedl: "Trolling nemá na Facebooku co dělat. Když je nám nahlášeno takovéto obtěžování, reagujeme velmi rychle.“
 

Jordanova smrt šokovala celou místní komunitu, jeho bratranec založil stránky na jeho počest a zorganizoval smuteční pochod. Odporné vzkazy začaly chodit těsně po něm.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz