V brazilském Sao Paulu se stala neobvyklá dopravní nehoda. 25letý řidič vyletěl z vyvýšené silnice, přeskočil příkop a jeho auto skončilo v druhém patře přilehlého domu. Řidiče museli vyprostit záchranáři; utrpěl ale jen menší zranění. Podle policie jel příliš rychle a navíc prý neměl řidičák.
V brazilském Sao Paulu se stala neobvyklá dopravní nehoda. 25letý řidič vyletěl z vyvýšené silnice, přeskočil příkop a jeho auto skončilo v druhém patře přilehlého domu. Řidiče museli vyprostit záchranáři; utrpěl ale jen menší zranění. Podle policie jel příliš rychle a navíc prý neměl řidičák.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz