Zpravodajství

Na hlavním tahu k polským hranicím se vysypal kamion. Silnice je zavřená

V kopci u Vysokova na Náchodsku se převrátil plně naložený kamion. Blokuje všechny tři pruhy. Silnice je uzavřená.

Vážné dopravní komplikace způsobila v pátek dopoledne nehoda kamionu na silnici I/33 u Náchoda. Vysypal se tam náklad koksu z převráceného kamionu, řekla agentuře Mediafax mluvčí náchodské policie Eva Prachařová.

Nehoda se stala v kopci u obce Vysokov. "Na silnici I/33 ve směru na Náchod se převrátil plně naložený kamion a náklad koksu se vysypal přes všechny tři jízdní pruhy," upřesnila mluvčí.

Silnice je zcela neprůjezdná a policie odklání dopravu přes starou silnici přes Vysokov obousměrně. Nyní je na cestě bagr, který na místě přeloží náklad na náhradní kamion. Silnice však bude podle odhadů policie průjezdná až v průběhu odpoledne.

ČTĚTE TAKÉ:

Kamion přerazil plynovou přípojku! Řidič ujel

Řidič při havárii utrpěl lehké zranění. Příčinu nehody a celkovou hmotnou škodu vyšetřuje policie.

muf, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz