Padesátiletá žena chtěla v sobotu večer skočit z balkonu v osmém patře panelového domu v Ostravě-Dubině. Vyjednavač po více než hodinovém rozhovoru ženu zachránil, řekla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
Záchranáře zavolali sousedé v půl osmé večer. "Žena stála za zábradlím balkonu a chtěla skočit dolů. Vyjednavač ji více než hodinu přesvědčoval, aby od záměru upustila, což se mu nakonec povedlo," řekla mluvčí.
ČTĚTE TAKÉ:
Starší žena vypadla v Českých Budějovicích z okna. Patrně spáchala sebevraždu
Žena ve tři čtvrtě na devět přelezla zábradlí zpět a lékaři ji převezli na specializované oddělení do nemocnice.
Policie případ vyšetřuje jako pokus o sebevraždu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz