Zpravodajství

Scarlett Johansson: Jsem samá plíseň a vyrážka

Fanoušci Scarlett Johansson (27) se již těší na nový film Avengers Assemble, ale herečka přiznává, že nosit přiléhavý kostým bylo utrpení. Scarlett se v rozhovoru pro USA Today svěřila, že po natáčení musela zajít za kožním lékařem.

Z nošení těsného latexového obleku se jí totiž po těle udělaly velmi nepříjemné vyrážky.

PSALI JSME:
Poznáte slavnou hollywoodskou hvězdu, která se bude v červnu už potřetí vdávat?


"Ten materiál je jako mučící komora. Doslova jsem ho musela odloupávat. Všichni jsme měli problémy s kůží, když jsme ty kostýmy museli nosit třeba patnáct hodin v kuse a přitom jsme se potili. Já jsem průběžně posílala fotky svému dermatologovi v Los Angeles," zavzpomínala herečka.

Johansson také přiznala, že těsná kombinéza zdůraznila každou nedokonalost těla. Proto musela trávit dlouhé hodiny v tělocvičně.

Řekla: "Každá žena má nějakou část těla, kterou si není jistá. Já nejsem žádná výjimka. Ale na druhou stranu jsem se po tolika hodinách strávených cvičením alespoň mohla nasoukat do toho těsného latexového obleku."

Herečku Scarlett Johansson můžete znát například z filmu Králova přízeň nebo z filmu Ostrov. Na sci-fi thriller Ostrov, kde Scarlett zazářila po boku Ewana McGregora se můžete podívat ZDE.

kos, tn.cz / Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz