APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Smolný víkend v Ostravě. Na silnicích tam zemřeli tři mladí lidé

Smolný víkend v Ostravě. Na silnicích tam zemřeli tři mladí lidé
Zdroj: Mediafax

Tři mrtví - to je tragická bilance dopravních nehod v Ostravě během uplynulého víkendu. Smrt na silnici našlo děvče, mladá žena a v noci na pondělí i mladý řidič.

Dvacetiletý řidič zahynul ve vypůjčeném voze v pondělí 45 minut po půlnoci. V Moravské Ostravě vyjel ze silnice a narazil do železného zábradlí, uvedla policejní mluvčí Gabrilela Holčáková.
 

Mladík ve Škodě Octavia na křižovatce z nezjištěných důvodů vyjel mimo silnici na vyvýšený chodník, kde narazil do železného zábradlí mostu. Vůz zábradlí prorazil a havaroval v travnatém příkopu. Mladý řidič na místě zemřel.
 

"Policisté zjišťovali nejdříve identitu řidiče, auto, které řídil, nebylo jeho. Zda před jízdou pil alkohol, ukáže až pitva,“ uvedla mluvčí s tím, že policie nehodu dále vyšetřuje.

ČTĚTE TAKÉ:
Kuriozní nehoda, auto se zaseklo o kanál

 

Během víkendu řešili policisté na Ostravsku další dvě tragické dopravní nehody. Při nich zemřelo třináctileté děvče, které jelo ve voze jako spolujezdec, a devětadvacetiletá žena, kterou srazil řidič na kole a od nehody ujel.

tn.cz / gar

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz