Zpravodajství

Rychlý policejní Passat se srazil s motorkářem. Ten na místě zemřel

Rychlý policejní Passat se srazil s motorkářem. Ten na místě zemřel
Policejní pasat nehoda Zdroj: TN.cz

Poničený policejní vůz a na zemi ležící motorkář, kterého se zoufale snaží oživit záchranáři. Přesně takový obraz se naskytl v pátek odpoledne kolemjdoucím v Dobříši. A byli bohužel i svědky toho, jak lékař nakonec zakroutil hlavou a tělo ležícího muže přikryl.

Podle svědků, kteří se ozvali televizi Nova, se nehoda stala v okamžiku, kdy se policejní vůz otáčel. Motorkář do něj najel a náraz ho vymrštil do vzduchu. Přivolaní záchranáři se muže, který v době jejich příjezdu už nejevil známky života, snažili resuscitovat. Marně...
 

Policejní mluvčí Pavel Truxa pro agenturu Mediafax jen potvrdil smrt motorkáře a dodal, že "záchranáři i policisté vyjížděli k vážné nehodě v Pražské ulici v Dobříši ve čtvrt na pět odpoledne." Dodal pak, že mělo jít o terénní motorku.
 

Mluvčí příbramských policistů Monika Schindlová pak připustila, že šlo o policejní auto. "Jedná se o služební vozidlo policie. Proto nehodu na místě vyšetřovala Generální inspekce bezpečnostních sborů," řekla Mediafaxu.

Zdroj: TN.cz
 

PSALI JSME:
 

VIDEO: Motorkář ujížděl policii až 200 km/h. Marně, dopadli ho

Svědci události reportérům televize Nova prozradili, že policejním vozem měl být super rychlý VW Passat, který policisté používají především ke stíhání dálničních pirátů.

hop, Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz