Zpravodajství

Odborář Dufek nosí hodinky za 100 tisíc a neumí je používat

Odborový předák Bohumír Dufek nosí luxusní hodinky za 100 tisíc a neumí si na nich ani správně nastavit datum.

Odborář Bohumír Dufek má luxusní hodinky švýcarské značky, které doteď ukrýval pod rukávy svých košilí. Jejich přesnost mu pomáhá dirigovat i velké odborářské protesty. Hodinky, které si běžný člověk jen těžko koupí, dostal jako rodinný dárek už před dvěma lety. "Já jsem je opravdu dostal, nesedím v žádném představenstvu, nebo dozorčí radě,“ hájí se Bohumír Dufek.

Jejich skutečnou cenu ale nechce prozradit ani za nic. Tento model je přitom k dostání na internetových aukcích od 50 do 90 tisíc korun. A nový u oficiálního prodejce? "Ty už se nevyrábějí, novější model stojí 125 tisíc,“ říká prodejce luxusních hodinek.

Luxusu, který možná naštve řadu jeho oveček, se ale rozhodně vzdát nechce. "Přece nepůjdu a ty hodinky nezahodím. Spočítejte si, kolik by běžný kuřák těchto hodinek za 4, 8, 12 let měl – možná by je mohl mít na každé ruce,“ braní se odborový předák.

ČTĚTE TAKÉ:

Plamenné projevy i hromadná rvačka. Odborářská demonstrace DETAILNĚ

To exprimátor Pavel Bém má hned čtvery luxusní hodinky za 400 tisíc, expremiér Mirek Topolánek má patery za více než 600 tisíc.

Dobré hodinky ale odborář rozhodně potřebuje. Ladí teď poslední detaily dalších velkých protivládních protestů, počítají i s okupací ministerstev. Překvapeni by ale mohli být sami odboráři .Bosovy luxusní hodinky by totiž mohly vše pěkně zamotat. Jejich ciferník totiž v neděli šestého května ukazoval čtvrtek prvního.

s přispěním Adama Halmošiho, tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz