Zpravodajství

Dívenku (†3) našli policisté mrtvou v jímce u domu

Tříletou holčičku hledalo včera večer v Ostravě několik desítek policistů, strážníků a hasičů. Dívenku našli policisté mrtvou v jímce u domu, kde bydlela.

Ztracení dcery policii čtyřiadvacetiletá matka nahlásila včera krátce po osmé hodině večerní. Na místo se sjeli policisté, hasiči i psovodi se psy. Podle informací Mediafaxu na místo přiletěl vrtulník s termovizí. Podle TV Nova našli policisté po dvou hodinách dívku mrtvou v jímce u domu, ve kterém bydlela.
 

"Na místo, kde bylo dítě spatřeno naposledy, se ihned sjely složky integrovaného záchranného systému. Na pátrací akci se podílelo 62 policistů, 44 strážníků, 27 hasičů, psovodi se psy a do akce byl taktéž povolán vrtulník s termovizí Letecké služby Policie České republiky," vyjmenoval policejní mluvčí Petr Svoboda.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Karolínu (14) a Marii (15) rodiče neviděli od pondělí

 

Na místo dorazil soudní lékař a výjezdová skupina kriminalistů, kteří zjišťovali, jak se dívenka do jímky dostala.  Soudní lékař na těle holčičky nenašel stopy násilí.
 

"Případ si převzali ostravští kriminalisté, kteří provádějí veškeré procesní úkony nezbytné pro řádné vyšetření případu," dodal mluvčí Svoboda.
 

cob, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz