Zpravodajství

Řidič, který na tuningu srazil 6 lidí: Je mi to líto, ale cítím se nevinně

V sobotu se na tuningovém srazu u Loun odehrálo neštěstí, když během závodů speciálních aut jedno vlétlo mezi diváky. Televizi Nova se podařilo získat reakci řidiče vozu. Podívejte se na reportáž.

Nehoda se odehrála v Panenském Týnci během takzvaných "sprintů", kdy na dráze soupeří dva vozy účastníků tuningového srazu. Do osudné rozjížďky nastoupil Ford Focus RS proti speciálu Cobra 427. A právě druhý jmenovaný vůz neštěstí způsobil.
 

Jeho řidič je spolumajitelem jednoho pražského kasina. Také je členem Svazu automobilového motorsprintu a přezdívá se mu Kobraman. Televizi Nova se podařilo získat jeho zpověď.

ČTĚTE TAKÉ:

Muž sražený autem na tuningovém srazu: V poslední chvíli jsem nadskočil, to mě zachránilo
 

Kobraman uvedl, že se mu o celé záležitosti špatně mluví a že ho nesmírně mrzí, co se stalo. Zejména lituje, že někoho zranil. Podle svých slov se ale cítí nevinně.
 

Řidič Cobry 427 srazil šest lidí a podle lékařů měly oběti ohromné štěstí, že se jim nestalo nic vážnějšího. Muž s přezdívkou Kobraman bude pravděpodobně obviněn z ublížení na zdraví z nedbalosti.

Podívejte se na reportáž televize Nova:


 

Podle svědků měl vůz Cobra 427, který stojí v tuningové úpravě necelý milion korun, už od startu problémy. Nejdřív dostal první smyk, pak druhý, následně ťuknul do fordu a vlétl přímo do lidí.

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz