APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Místo auta zachránil syna. A dostal pokutu!

Místo auta, které sjelo do řeky zachránil otec pětiletého syna. Přihlížející policista mu za to napařil hned dvě pokuty.

Frank Roder (38) z Verony v New Jersey po zaparkování auta nepoužil ruční brzdu a jeho džíp sjel do řeky. Auto ale obětoval proto, že jeho syn během parkování vyskočil z auta a běžel přímo k prudkému dvanáctimetrovému srázu k řece. A Frank vyrazil rychle za ním.

ČTĚTE TAKÉ:

Fena utopila ženu, její majitel do vězení nepůjde. Byl prý nepříčetný

"Vyskočil a já jsem si říkal, že je to v pořádku. Jen jsem chtěl zaparkovat. Ale on se prostě rozběhl přímo tam, kde jsem věděl, že začíná sráz," řekl muž reportérům stanice Fox News.

Syna Aidana dohnal a nic se mu nestalo, ale Jeep Commander neměl tolik štěstí.

To si prý Frank uvědomil v okamžiku, kdy se chlapec otočil a řekl "Emh, tati...". A auto bylo pryč. Sjelo po srázu přímo do prudkého toku řeky.

Policista, který incident viděl, napařil Roderovi hned dvě pokuty. Jednu za to, že nezabrzdil, a druhou, když nebyl schopen předložit doklad o pojištění vozu. Ten totiž zůstal v potopeném autě. Tátovi, který právě zachránil svého syna, muž zákona vytkl, že správně nezaparkoval.

"A já mu na to řekl: Fakt? A kdybych to udělal, můj kluk by se zřítil dolů a spadl do řeky místo jeepu, tak kde bych byl? Načež policista řekl: Ve vězení. Za ohrožení zdraví dítěte," dodal muž.

Z incidentu je Roder dost rozčilený, ale pokuty ve výši 50 a 60 dolarů (cca 1000 a 1200 Kč) prý zaplatí.
 

kos, tn.cz / Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz