Zpravodajství

Matka vydloubla synovi (5) lžičkou oči. Chtěla odvrátit konec světa

Matka vydloubla pětiletému dítěti lžičkou oči během satanistického rituálu. Věřila, že pokud ho zabije, zabrání zemětřesení, které by mělo příští neděli zničit zemi.

"Byli posedlí náboženství. Často říkali, že ďábel je blízko a konec světa se blíží," řekli sousedi serveru The Sun.

Právě tento děsivý rituál, během kterého malý Fernando přišel o oči, měl katastrofu odvrátit. Příbuzní dítěte přiznali policii, že ho chtěli zabít, aby vyhnali ďábla a zabránili zemětřesení, které by zničilo zemi.

Sousedi zavolali policii, když zaslechli z vedlejšího domu děsivý křik. Poté z domu vyběhl strýc chlapce Jesus a volal o pomoc. "V domě se odehrával nějaký obřad," řekla mluvčí státních zástupců z Mexika Laura Uribe. Policisté našli obyvatelé domu, jak se modlili v neznámém jazyce. Jsou přesvědčeni, že matka chlapce María del Carmen Ríos García vydloubla synovi lžící oči, protože je nechtěl během rituálu zavřít.

ČTĚTE TAKÉ:

OTŘESNÉ VIDEO: Barbarský náboženský rituál. Kněží házejí děti ze střechy!

"Když jsme přijeli, zjistili jsme, že nemá pravé oko. Levé tam bylo, ale mimo oční důlek," popsal policista děsivý výjev. "Řekli, že mu oči vydloubli lžící," dodal.

Policisté zatkli šest členů rodiny včetně babičky i dědy. Malý Fernando byl převezen do nemocnice, je ve stabilizovaném ale vážném stavu.
 

anš, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz