Zpravodajství

Studentku (22) brutálně znásilnili, protože neměla na autobus

Dívku řidič nepustil do posledního autobusu domů, protože jí chybělo pár drobných na jízdenku, a odmítl počkat, až si vybere z bankomatu. Následně ji v parku brutálně zbili a znásilnili.

Dvaadvacetiletá studentka práv se potřebovala dostat domů. Na čtrnáctikilometrovou cestu jí ale chybělo pouhých 20 pencí do 5 liber za lístek, tedy v přepočtu asi šest korun. Řidič nočního autobusu kategoricky odmítl dívce drobné odpustit nebo chvilku počkat, než si vybere peníze z bankomatu. A odjel.
 

Mladá žena, která se vracela od přátel, zůstala opuštěná v sobotu ve tři ráno v centru Nottinghamu. Zavolala tedy matce, aby pro ni přijela, a šla jí naproti. Ani ne po dvaceti minutách ji ale v parku napadl opilý Joseph Moran (19),  brutálně ji zbil a znásilnil.

ČTĚTE TAKÉ:

Dagmar (†31) zabil na Novém Zélandě sexuální deviant
 

Potom klidně zastavil projíždějící policejní hlídku a oznámil jí, že právě o kousek dál zakopl o polonahé tělo. Bláto a krev na svých šatech vysvětlil tím, že se dívce snažil pomoci na nohy.
 

Policie dívku našla do pasu nahou a schoulenou s koleny u brady. Byla evidentně v šoku. Měla monokly na obou očích a modřiny po celém těle. Když se konečně shledala s matkou, žena dceru málem nepoznala.
 

Moran byl za svůj brutální čin zatčen a obviněn ze znásilnění a ublížení na zdraví, on ale všechna obvinění vytrvale odmítá. Tvrdí, že dívku napadl někdo jiný a on se jí jen snažil pomoci. Vyšetřování nadále pokračuje.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz