Zpravodajství

Holčička (3) vběhla v Uherském Hradišti pod kamion, má jen pár škrábanců

Tříletá holčička včera vběhla v Uherském Hradišti pod kamion a vyvázla bez zranění. Matce utekla na přechodu pro chodce.

O velkém štěstí může mluvit matka tříleté holčičky. Její dcerka vběhla pod kamion a vyvázla bez zranění. Tato nehoda se šťastným koncem se stala včera v Uherském Hradišti.
 

"Dívka stála s matkou na přechodu pro chodce spolu s dalšími lidmi. Nákladní vůz jel na zelenou od Starého Města na Kunovice. Ve chvíli, kdy projížděl kolem matky s děvčetem, dítě se rozběhlo přes silnici. Narazilo do nádrže kamionu. Náraz dívku odhodil zpět na chodník," popsala Milena Šabatová z uherskohradišťské policie.

ČTĚTE TAKÉ:
Dítě v autosedačce zázrakem přežilo, žena zemřela ve vraku

 

Vše se obešlo bez zranění, přesto sanitka odvezla dítě do nemocnice na preventivní vyšetření. "Nehoda měla šťastný konec, ale ne vždy tomu tak je. Proto by lidé nejen za volantem měli být obezřetní," dodala mluvčí.
 

Sražené dítě řešili včera také policisté v Horní Lidči na Vsetínsku, kde jedenáctiletá školačka přebíhala silnici mimo přechod pro chodce.
 

"Dívka vstoupila do vozovky poblíž autobusové zastávky. Srazila ji dvaadvacetiletá řidička Škody Felicie a lehce ji zranila," uvedla vsetínská policejní mluvčí Lenka Javorková.
 

Podle ní měla chodkyně přechod vzdálený jen několik metrů. Svou roli sehrálo při nehodě také deštivé počasí. "V takových případech by měli řidiči snížit rychlost, aby dokázali včas zareagovat," doplnila.
 

cob, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz