APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Anička z Hlasu: Dneska poprvé přijede máma, hrozně se těším!

Už za pár hodin budeme znát historicky prvního výherce Hlasu ČeskoSlovenska. Do Velkého finále se bez větších obtíží dostala i Anna Veselovská.

Co by dělala s výhrou? S kým by natočila desku? Přijde její maminka alespoň na poslední přenos? I na to mladičká zpěvačka odpověděla.
 

PSALI JSME:
Anička z Hlasu: Kluka nehledám, jsem ještě dítě...

 

Jak se připravujete na Velké finále Hlasu ČeskoSlovenska?
Připravujeme o dost víc než na minulá kola. Máme umět čtyři písničky. Ale zvládáme to.


Víme, že na přímé přenosy tvá maminka nechodí. Tohle je Velké finále, je to poslední možnost, kdy tě může vidět. Přijede?
Na tento přenos by měla přijít i maminka.


Nemá i ona trému?

Ona má strašný strach, jak to dopadne. Abych náhodou třeba nezapomněla text. Každý den mi volá, jestli sem se dostatečně připravila. Připomíná mi, že nesmím na nic zapomenout. Doufám, že ji nezklamu.

PSALI JSME:
Tajemství Aničky z Hlasu. Její maminka trpí. Víme proč


Co by jsi dělala, kdybys vyhrála?
Jestli vyhraji nevím, nad tím jsem zatím neuvažovala. Uvidíme. Ještě jsem vlastně nepřemýšlela nad tím, co bych dělala, kdybych vyhrála. Všechno to nějak přijde.


Výhra je spojená s docela velkými penězi. Co by si s nimi dělala?
Nad penězi neuvažuji. Pokud bych vyhrála, tak se hlavně těším na desku, kterou bych mohla vydat.
 

Jaký máš ráda hudební styl?
Mám ráda rokenrol. To je mému srdci nejbližší. Mohl by to být ale i trochu pop.
 

S kým bys nejraději spolupracovala na desce?
Určitě bych chtěla spolupracovat se svým koučem Patrikem.
 

PODÍVEJTE SE NA MINULÉ VYSTOUPENÍ ANIČKY


 

Pavlína Kosová, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz