Zpravodajství

Dealer marihuany si stěžoval na policii, že mu zákazník nezaplatil

Nepříliš důvtipu projevil drogový dealer, který si šel na policii stěžovat, že mu jeho zákazník nezaplatil za marihuanu. Teď ho čeká soud. Útěchou mu budiž to, že oplétačky bude mít ale i nepoctivý zákazník.

Jednadvacetiletý dealer se nepohodl se zákazníkem v Jihlavě. Tomu v autě prodal čtyři gramy marihuany, místo požadovaných osmi set korun se ale dočkal jen vyhazovu na ulici. "Když sáčky s marihuanou kupující muž ve vozidle převzal, peníze dealerovi nedal a z automobilu ho vyhnal se slovy ´vypadni, já ti dám prodávat drogy´. Obviněný muž z vozidla vystoupil,“ uvedla policejní mluvčí.
 

Dealer šel nepoctivého zákazníka udat policii. Ta se ale začala zajímat spíše o něj. "Byl obviněn ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," potvrdila Kroutilová.
 

[IMAGEBOX_925826]Drogový dealer přišel k soudu v mikině s návodem na výrobu drogy
[IMAGEBOX_925826]

Došlo ale i na neplatiče, kterého se policii podařilo vypátrat. "Policisté zjistili, že muž, který marihuanu v automobilu převzal a odmítl za ní zaplatit, se dopustil přestupku proti majetku a přestupku na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi," dodala mluvčí s tím, že případ byl předán příslušnému správnímu orgánu.

tn.cz / mediafax / gar

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz