Zpravodajství

Demi Moore a Ashton Kutcher zřejmě nebyli manželé!

Přestože se s mladším expartnera rozešla Demi Moore už v listopadu, rozvod zatím neproběhl. Buď se herečce Demi Moore (49) do rozvodu s Ashton Kutcher (34) příliš nechce, nebo nikdy opravdu nebyli manžely. Hvězda totiž stále nepodepsala rozvodové papíry.

Dvojice se v listopadu rozešla po šesti letech manželství, když se provalilo, že herec byl partnerce nevěrný v den výročí jejich svatby. Byla to opravdu skutečná svatba?


ČTĚTE TAKÉ:
Nový hvězdný pár? Rihanna strávila noc u Ashtona Kutchera!


V Hollywoodu se spekuluje, že známý pár v roce 2005 absolvoval jen symbolický kabalistický obřad, během kterého nedošlo k oficiálnímu uzavření manželství. Pokud by pár nebyl oddán "na papíře", opravdu by nebylo co rozvádět, píše server tvnoviny.sk.


Oba jsou vyznavači náboženského směru kabala a od rozchodu se několikrát setkali na mších. Naposledy měli k sobě blízko na oslavě narozenin rabína Yehuda Berga, který je oddával. Údajně se povídali o tom, jak bude dále pokračovat jejich vztah.


"Je to neobvyklé, že ještě nepodala žádost o rozvod. Říká se, že vůbec nebyly vzati, "řekl zdroj blízký známému páru portálu Radar Online. Herečka je však oficiálně "rozvedená" alespoň na síti Twitter, kde si po dlouhé době od rozchodu změnila přezdívku "mrskutcher" na "justdemi".

Demi Moore jste mohli vidět například ve filmu Mr. Brooks. Na krimi thriller z roku 2007 se můžete podívat ZDE.

tn.cz / tvnoviny.sk / kos

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz