Zpravodajství

Otřesná a krutá rvačka mezi dětmi! Pomozte najít její aktéry

Televize Nova získala skandální videonahrávku, která zachycuje mimořádně brutální bitku mezi dětmi. Experti na bojová umění, potvrdili, že řada úderů mohla být potenciálně smrtící. Pátráme po aktérech rvačky.

“Tome, zabij ho, dej mu, je to špína, Tomáši! Dělej, zabij ho. Hej, kluci, on ho zabije,“ ozývá se na videu zachycujícím mimořádně krutou bitku mezi zhruba dvanáctiletými dětmi.
 

Jeden chlapec tam pěstmi surově bije druhého do obličeje. Nakonec ho ležícího na zemi ještě kopne do hlavy. Na pomoc otřesenému hochovi přijde jen jediná dívka z houfu přihlížejících dětí. Ani pak ale bitka nekončí a surově pokračuje dál. Z některých záběrů se navíc zdá, že napadeným chlapcem je Rom.
 

[IMAGEBOX_908684]Nevídaná bitka v Plzni, hokejisté Pardubic zachraňovali vlastní děti

[IMAGEBOX_908684]

Záběry posoudil psycholog, expert na bojová umění a učitel základní školy. Všichni se shodují v jednom. Jde o agresivitu toho nejhrubšího zrna. "Je to vpodstatě na úrovni Bronxu. Není to standardní chování, kdy si kluci poměřují síly. Tohle je skutečně snaha o likvidaci. Tohle bych postavil na úroveň chovanců nějakého zařízení, kteří už mají nějaké delikty za sebou,“ okomentoval otřesné záběry psycholog Karel Humhal.
 

Za velmi nebezpečné považuje údery z videa také expert na bojová umění Lubomír Medo: "Byla to kombinace bojových umění. Údery rukou, kopy, říká se tomu MMA.“
 

Pátráme po aktérech bitky i místě, kde se odehrála. Pomozte nám je najít. Informace zasílejte na zpravy@nova.cz nebo volejte na číslo 602 756 535.
 

Zděšený je rovněž pedagog a předseda Asociace pedagogů základního školství Jaroslav Štercl. "Je to hrubá agrese. To nebylo nahrané a domluvené. Je tam vidět dívka, která ho jde chránit svým tělem.
 

Jde o trénink mladých zápasníků? Kde je v tom případě dohled? Jsou to obrázky ze dvora školy nebo výchovného ústavu? Otázka je v tom případě stejná: Kde jsou učitelé nebo dozor? Pomozte odhalit okolnosti tohoto případu.

tn.cz / mediafax / gar

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz