APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Opilý mladík (23) vypadl z auta a přejel si nohy při couvání

Slováci zaznamenali opravdu kuriózní dopravní nehodu, při které mohlo jít o život. Podle hesla, že opilí lidé mají vždy největší štěstí, nakonec ale vše dobře dopadlo.

Opilý slovenský řidič při couvání vypadl z auta, píše v pondělí agentura SITA. Šofér přitom spadl pod kola svého fordu, který mu přejel nohy.

Z nehody ve vesnici Byšta na jihovýchodě Slovenska však vyvázl jen s lehkými poraněními, píše se v policejní zprávě. Třiadvacetiletému mladíkovi, který odjížděl z parkoviště před místní krčmou, při dechové zkoušce naměřili 1,49 mg/l, to je v přepočtu 3,1 promile.

[IMAGEBOX_971273]Cyklista usedl za řidítka se 4 promile
[IMAGEBOX_971273]

Řidič bude nejméně týden v pracovní neschopnosti. Navíc ho policie obviní z řízení pod vlivem návykové látky.

tn.cz / mediafax / hru

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz