Zpravodajství

Ženě v metru vběhla do kalhot obrovská krysa a nechtěla ven

Ana (40) byla nucena stáhnout si v metru plném lidí kalhoty, protože jí ve vagonu do nohavice zničehonic vběhla veliká krysa a vůbec nešla vytřepat.

Manažerka hotelu Ana Vargasová seděla v pátek ve vlaku newyorského metra a jela do práce. Když se blížili do stanice Columbus Circle, zničehonic vagónem proletěla krysa a vyběhla jí po noze do nohavice.
 

"Snažila jsem se ji vytřepat, ale vůbec nechtěla ven. Musela jsem si před všemi cestujícími sundat kalhoty, abych ji mohla vyndat. Naštěstí se našli tři getlemani, kteří přede mnou vytvořili živý paraván,“ vylíčila otřesená žena listu New York Daily News. "Chytila jsem ji za hlavu, protože mě škrábala a já se bála, že mě kousne.“

ČTĚTE TAKÉ:

Češi natočili obří záhadnou krysu, vědci ji považovali za vyhynulou

 

Když vlak zastavil ve stanici, šokovaná a roztřesená Ana krysu odhodila a na scénu byla povolána policie a sanitka, která traumatizovanou cestující odvezla do nemocnice. Tam Ana dostala tetanovou injekci a ošetřili jí škrábance na stehnech.
 

Krysa se po incidentu ztratila. Mluvčí newyorského metra uvedl, že se jednalo o ojedinělý incident, protože oni prý vagóny i nástupiště udržují v takové čistotě, aby hlodavce nepřitahovaly.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz