Zpravodajství

Bohemia Energy nabízí elektřinu levnější než loni

Společnost Bohemia Energy nabízí novým zákazníkům z řad domácností elektřinu za ceny nižší, než loni. Alternativní dodavatel energií o tom informoval ve čtvrtek.

"Těm domácnostem, které změní dodavatele elektřiny a stanou se našimi zákazníky, nabízíme až do konce roku cenu elektřiny o 36 korun nižší, než byly loňské ceny této komodity. Tím ještě prohlubujeme úsporu, které mohou naši zákazníci na elektřině dosáhnout. Například domácnost žijící v Praze tak díky přechodu od dominantního dodavatele k Bohemia Energy ušetří až 17,8 procenta na ceně silové elektřiny, podle typu sazby," prohlásil jednatel Bohemia Energy Jiří Písařík.
 

Úspory v rozmezí 15 až 20 procent mohou podle něj dosáhnout noví zákazníci i v dalších dvou distribučních regionech, v regionu s dominantním ČEZem a E.ONem.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Poradna: Jak vybrat myčku nádobí
 

Snížení cen elektřiny pro nové zákazníky si Bohemia Energy může dovolit díky tomu, že to umožňují ceny této komodity na spotovém trhu. Akčním snížením cen Bohemia Energy navazuje na krok, který udělala už na začátku tohoto roku. Tehdy firma nabídla zákazníkům, kteří s ní nově podepíší smlouvu na dodávky elektřiny, ceny na úrovni roku 2011. Ti, kdo přešli k Bohemia Energy, se tak mohli vyhnout zdražení silové elektřiny, k němuž dodavatelé od nového roku přikročili.

Využijte srovnání cen elektřiny 2013 na naší kalkulačce.

fim, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Rakouský lékař, který amputoval nesprávnou nohu, dostal pokutu

Rakouský chirurg, jenž pacientovi omylem amputoval druhou nohu, dostal u soudu pokutu 2700 euro (zhruba 70 tisíc Kč). Těžce nemocný 82letý pacient, kterému poté amputovali i „správnou“ končetinu, mezitím zemřel, nikoliv však v souvislosti s amputacemi. Lékaři za ublížení na zdraví z hrubé nedbalosti hrozily dva roky za mřížemi. Nyní pracuje na jiné klinice. Rozsudek není pravomocný.

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz