APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Sanitář spáchal sebevraždu přímo v nemocnici

Sanitář spáchal sebevraždu přímo v prostorách nemocnice. Bodl se dvakrát do hrudníku.

Sebevraždu spáchal přímo ve vnitřních prostorách ústecké Masarykovy nemocnice tamní sanitář v noci na středu. Mediafaxu to potvrdila ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.
 

Důvody jeho činu policie zjišťuje. "Byla nařízena soudní pitva, muž se probodl dvěma ranami do hrudníku,“ doplnila mluvčí.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Muž se bál exekutora, oběsil se před ním ve skříni

 

Nemocnice nechce zveřejnit věk sanitáře a ani přesné místo, kde pracoval. "Je to tragédie, lékaři se ho snažili zachránit, bohužel bezúspěšně,“ řekl Jiří Vondra, mluvčí Krajské zdravotní a.s., pod kterou Masarykova nemocnice spadá.

cob, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz