Sanitář spáchal sebevraždu přímo v prostorách nemocnice. Bodl se dvakrát do hrudníku.
Sebevraždu spáchal přímo ve vnitřních prostorách ústecké Masarykovy nemocnice tamní sanitář v noci na středu. Mediafaxu to potvrdila ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.
Důvody jeho činu policie zjišťuje. "Byla nařízena soudní pitva, muž se probodl dvěma ranami do hrudníku,“ doplnila mluvčí.
ČTĚTE TAKÉ:
Muž se bál exekutora, oběsil se před ním ve skříni
Nemocnice nechce zveřejnit věk sanitáře a ani přesné místo, kde pracoval. "Je to tragédie, lékaři se ho snažili zachránit, bohužel bezúspěšně,“ řekl Jiří Vondra, mluvčí Krajské zdravotní a.s., pod kterou Masarykova nemocnice spadá.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz