APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na silnici u Olomouce ležel muž, řidič fordu ho přejel a zabil

Velké neštěstí se stalo mezi obcemi Šumvald a Troubelice na Olomoucku. Řidič fordu tam přejel muže ležícího na vozovce, ten z raněním na místě podlehl.

Obrovský šok zřejmě musel prožít řidič Fordu Mondeo, který projížděl po okresní silnici na Olomoucku. Uprostřed silnice tam ležel muž, kterému se už řidič nestačil vyhnout a přejel ho.
 

Přejetý muž na místě zemřel, uvedla ve středu policejní mluvčí Marie Štrbáková.
 

Tragédie se stala kolem dvacáté hodiny na silnici ve směru od obce Šumvald na obec Troubelice.


[IMAGEBOX_647338]Opilý šéf dopravní policie boural a ujel[IMAGEBOX_647338] 

"Řidič vozidla je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti a hrozí mu pět let vězení,“ uvedla mluvčí. Zkouška na alkohol u řidiče byla negativní, policie nehodu dále vyšetřuje.
 

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz