Velké neštěstí se stalo mezi obcemi Šumvald a Troubelice na Olomoucku. Řidič fordu tam přejel muže ležícího na vozovce, ten z raněním na místě podlehl.
Obrovský šok zřejmě musel prožít řidič Fordu Mondeo, který projížděl po okresní silnici na Olomoucku. Uprostřed silnice tam ležel muž, kterému se už řidič nestačil vyhnout a přejel ho.
Přejetý muž na místě zemřel, uvedla ve středu policejní mluvčí Marie Štrbáková.
Tragédie se stala kolem dvacáté hodiny na silnici ve směru od obce Šumvald na obec Troubelice.
[IMAGEBOX_647338]Opilý šéf dopravní policie boural a ujel[IMAGEBOX_647338]
"Řidič vozidla je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti a hrozí mu pět let vězení,“ uvedla mluvčí. Zkouška na alkohol u řidiče byla negativní, policie nehodu dále vyšetřuje.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz