Kuriózní dopravní nehodu vyšetřují jihlavští dopravní policisté, v Bilanci na Jihlavsku upadlo kamionu kolo a poničilo dvě auta jedoucí v protisměru.
O bizarním nehodě, ke které došlo ve čtvrtek večer, informovala jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.
"Řidič náklaďáku Man s návěsem jel od Znojma na Jihlavu. Před jízdou šedesátiletý řidič řádně neprovedl kontrolu technického stavu vozu a během jízdy se z kamionu uvolnilo zadní kolo a odkutálelo se,“ uvedla policejní mluvčí.
Letící kolo z nákladního auta narazilo nejprve do protijedoucí Škody Octavie a vzápětí i do Audi. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, škoda na poškozených autech se ale vyšplhala na 160 tisíc korun.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz