Zpěvák Petr Rezek měl dnes u Trenčína na Slovensku dopravní nehodu, informuje portál televize Markíza.
V obci Drietoma poblíž Trenčína havaroval kolem poledne český kamión, z něhož se vysypaly přepravky s pivem. Auto, ve kterém jel Rezek, na jednu z přepravek najelo. Celá posádka ale vyvázla bez zranění.
Náraz vymrštil vůz do vzduchu. Automobil ale dopadl zpátky na kola, a tak tříčlenná posádka vozu vyvázla bez zranění.
Zpěvák cestoval spolu se šoférem a jednou ženou.
V rozhovoru pro televizi Markíza Rezek řekl, že měl "velké štěstí". Kdyby jedna z padajících přepravek zasáhla například přední sklo auta, nehoda mohla dopadnout tragicky, poznamenal.
PŘIPOMEŇTE SI PETRA REZKA PÍSNÍ ZÁKAZ PŘEDJÍŽDĚNÍ:
Podle mluvčího trenčínských hasičů Mariána Petrika byla silnice po nehodě neprůjezdná pro kamióny.
[IMAGEBOX_1007927]Opilý šéf dopravní policie boural a ujel
[IMAGEBOX_1007927]
Policie odhaduje způsobenou škodu na 3500 eur (90 000 korun). Viníkem je čtyřiadvacetiletý řidič kamionu z Karlových Varů.
Devětašedesátiletý zpěvák a kytarista se proslavil spoluprácí s Karlem Černochem, Františkem Ringo Čechem nebo Karlem Vágnerem. Známé jsou také duety Duhová víla nebo Ta pusa je tvá, které nazpíval s Hanou Zagorovou.
PODÍVEJTE SE NA VIDEO S PETREM REZKEM A HANOU ZAGOROVOU, KDE ZPÍVAJÍ I PÍSEŇ "TA PUSA JE TVÁ":
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz