Zpravodajství

Moderátorku Zoru Kepkovou požádal přítel o ruku v přímém přenosu. PODÍVEJTE SE!

Dnešek je nejdůležitějším dnem pro moderátorku Snídaně s Novou Zoru Kepkovou. Její dlouholetý přítel Miroslav Hejda ji požádal o ruku v přímém přenosu. A Zorka řekla ANO!

Míra a Zorka spolu chodí už čtyři roky. Dnešní den je ukázkou obrovské lásky dvou mladých lidí. Mirek Hejda se rozhodl dokázat svoji lásku Zorce před celým národem, a proto ji požádal o ruku v přímém přenosu Snídaně s Novou.
 

Mirek své velké překvapení plánoval asi půl roku. Snažil se udělat, co nejvíc, aby bylo vše dokonalé. Žádostí o ruku tak dnešní kouzelný den pro Zorku nekončí. Čeká ji romantika jako z amerického filmu.
 

PODÍVEJTE SE NA ROZHOVORY SE SNOUBENCI


 

"Na dnešek jsem zrušil všechny aktivity Zorky, aniž by o tom věděla,“ řekl pro TN.cz Miroslav.
 

Pro Zorku je připravený den plný úžasných zážitků. Může se těšit na romantickou procházku po Pražském hradě, návštěvu kina, relaxaci ve vířivce a na závěr ji čeká večeře a nezapomenutelná noc v luxusním apartmá.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽE TV NOVA:


 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA, JAK SI SNOUBENCI UŽILI VÝJIMEČNÝ DEN:
 


 

Zajímalo nás, kde takový nápad vzniknul a jestli se Hejda nechal někde inspirovat. "Rozhodně ne, chtěl jsem, aby to bylo unikátní, protože Zorka má ráda překvapení,“ sdělil Míra s lišáckým výrazem.
 


 

Jediní, kdo o připravované akci věděli, byli jeho tři nejlepší kamarádi. Například nikdo z rodiny se to nedozvěděl dřív než z přímého přenosu.
 

A jak to vidí nastávající manželé se svatbou? Podle Míry rozhodně bude. A jak se říká, do roka a do dne.
 


 

Miroslav Hejda pracuje stejně jako jeho nastávající nevěsta v médiích. Ve svém životě moderoval několik pořadů včetně rádia Kiss Proton. V rádiu zastával i pozici programového ředitele. Proslavil se zejména jako jeden z moderátorů známé reality show.

fim, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz