Padesátiletý cyklista jel na kole okolo jezu v Hranicích na Přerovsku, když z ničeho nic spadl z kola, přeletěl kovová svodidla a spadl na beton. Krátce potom zemřel.
Podle informací agentury Mediafax jel cyklista bez helmy. Náhle přepadl přes kovová svodidla lemující silnici a z výšky asi čtyř metrů spadl na betonovou plochu nedaleko jezu.
"Cyklista utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě přítomný lékař mohl konstatovat pouze smrt. Za účelem zjištění příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz