APLIKACE TN.CZ
Kemp

Kempu Bezdrev utekla zlatá hvězda jenom o fous

Televize Nova se rozhodla zkontrolovat kempy do kterých toto léto často míří čeští turisté. První domácí zastávkou byly Jižní Čechy. Reportéři vyrazili do autokempu Bezdrev v jižních Čechách.

Hned při příchodu si můžeme vybrat mezi chatkou za sto padesát, anebo luxusnějším zázemím za 390 korun na osobu za den. K dispozici tam je kromě malé kuchyňky s ledničkou i vlastní sociální zařízení.
 

"Nám se tu líbí moc, jsme už tady desátý rok,“ řekla návštěvnice Anna Razáková.
 

Méně nároční cestovatelé tam mohou vyrazit i s přívěsem anebo rovnou pod stan. Kempovat se tam dá za sedmdesát korun na osobu. Za dítě zaplatíte korun třicet.
 

"Se k nám vejde možná pět set stanů, karavany, máme čtyřicet chatiček,“ pochlubil se správce kempu František Šrámek.
 

Rozlehlý rybník je kromě koupání ideální i pro začínající surfaře. K zapůjčení jsou tam také šlapadla anebo lodičky. Nejen děti si pak mohou zařádit v novém aquaparku.
 

"Voda je tady hned u chatky, líbí se nám tu,“ pochvaluje si návštěvnice Lenka Vodičková.
 

Volně přístupné toalety byly čisté. Ve sprchách za mírný poplatek tekla teplá voda. Zázemí kempu nabízí i společnou kuchyňku a možnost vyprat si věci.
 

Základní potřeby anebo čerstvé rohlíky nakoupíte v místní miniprodejně. Ten, kdo nechce trávit dovolenou u sporáku, pak ukojí hlad v kiosku, rybí restauraci, anebo v jídelně formou bufetu. Ráno tam dostanete i snídani.
 

Kemp má navíc výhodnou polohu. Když už nepřeje počasí, můžete pěšky vyrazit na zámek v Hluboké. Coby kamenem dohodil jsou i České Budějovice anebo Krumlov. Sečteno podtrženo, tenhle kemp je určitě dobrým místem pro dovolenou. Jen kvůli tomu, že jeho hosté musí platit za sprchy jsme se rozhodli pro stříbrnou hvězdu.
 

fim / s přispěním Michaely Klárové, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz