APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Matka vyhodila novorozence na dálnici a čekala, kdo ho přejede

Naprosto nepochopitelně se zachovala ruská matka Jelena Osinová. Ta se rozhodla zbavit svého teprve desetiměsíčního dítěte tak, že ho položila na dálnici za plného provozu.

Otřesný čin spáchala šílená matka společně se svým bratrem Alexem. Vydali se po frekventované dálnici u Moskvy a na jejím třicátém kilometru vyhodili z auta sotva desetiměsíční dítě Jeleny. Pak klidně jeli dál.
 

Plačící děcko přežilo vlastně zázrakem. Řidička, která jela hned za autem Jeleny, totiž prudce dupla na brzdu a podařilo se jí zabrzdit pár centimetrů před jeho tělíčkem. Okamžitě dítě ze silnice zvedla a mobilem přivolala policii.
 

[IMAGEBOX_1070569]Matkou ve 12 letech, babičkou v sedmadvaceti, pochvaluje si dívka

[IMAGEBOX_1070569]


Policie pak zburcovala záchranku, která kojence ošetřila a odvezla do nemocnice. Jelena i její bratr skončili v policejní cele a v sobotu je soud poslal na osm let za mříže za pokus o vraždu. Dítě už má v péči adoptivní rodina.
 

tn.cz / hop

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz