APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Kvůli požáru bytu museli evakuovat nájemníky domu

Požár v Dejvicích zaměstnal v úterý večer pražské hasiče. Museli evakuovat i několik nájemníků domu.

Požár bytu likvidovali dvě jednotky hasičů na náměstí Interbrigády v Praze 6. Zároveň také museli evakuovat několik nájemníků domu, nikdo naštěstí neutrpěl závažnější zranění.
 

[IMAGEBOX_1070538]V Rakousku shořel český autobus, děti jsou v pořádku

[IMAGEBOX_1070538]

Do Dejvic vyjížděly jednotky v půl deváté večer, hořel celý byt ve třetím patře. Na místě zasahovaly jednotky se třemi cisternami a dvěma žebříky. Po úspěšném zdolání požáru hasiči nasadili přetlakovou ventilaci, aby zakouřený dům odvětrali. U zásahu byli přítomní i záchranáři.
 

Příčinou vzniku požáru se nyní budou zabývat vyšetřovatelé hasičů společně s policisty.

juz, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz