Zpravodajství

Metalistu, který prý zabil českého fanouška, podpořil Ozzy Osbourne

Rocková legenda Ozzy Osbourne i jeho žena Sharon podpořili na Twitteru amerického zpěváka Randyho Blytha. Ten je v Česku ve vazbě, protože údajně zabil při koncertě fanouška.

Členové kapely Lamb of God se s Ozzy Osbournem a jeho ženou Sharon spřátelili a hráli i na Ozzfestu. Nyní ho hudební legenda podpořila na sociální síti. Podobné vzkazy Blythovi posílají jeho fanoušci z celého světa. Vyjádření zveřejnila i jeho kapela, která řekla, že věří v jeho nevinu. "Randy je náš bratr a můžeme vás ujistit, že jsme na jeho straně," uvedli Lamb of God v prohlášení.
 

V neděli se v Richmondu, odkud skupina pochází, sešli fanoušci Lamb of God, aby mu na dálku vyjádřili svou podporu.
 

Do České republiky přijela manželka metalového zpěváka a navštívila ho ve vězení. "Bylo skvělé ho zase vidět. Moc mi chybí. Doufám, že budeme zase brzy spolu," uvedla v rozhovoru žena. Také vyjádřila lítost nad úmrtím mladého fanouška. Zároveň ale věří, že její manžel je nevinný.
 


 

Česká policie Davida Randalla Blytha zatkla kvůli dva roky starému incidentu. Zpěvák měl v roce 2010 během koncertu v pražském klubu Abaton z pódia shodit devatenáctiletého českého fanouška. Ten pak po dvou týdnech na následky poranění hlavy zemřel.
 

[IMAGEBOX_1064587]Metalový zpěvák, který zabil fanouška, zůstává ve vazbě i po zaplacení kauce

[IMAGEBOX_1064587]


Jednačtyřicetiletý Blythe se brání, že mladý fanoušek se na pódium pokusil dostat několikrát a on si jen chránil svůj prostor. O jeho smrti údajně nevěděl.
 

Nyní je stále ve vazbě, i když kauci ve výši čtyři miliony korun už zaplatil. V pondělí totiž státní zástupce podal stížnost proti jeho propuštění. Případ bude projednávat Městský soud v Praze.
 

hmr, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz