V lese u Dolních Jirčan nalezli mrtvolu mladé ženy. Oběsila se.
Náhodní svědci ve středu odpoledne našli bezvládné tělo mladé ženy v Dolních Jirčanech v Praze – západ. Žena (†23) se oběsila. Kriminalisté teď ale zjišťují, zda se na její smrti nepodílel někdo další, uvedla policejní mluvčí Soňa Budská.
[IMAGEBOX_988551]Oběšeného muže našli na okraji parku v Praze
[IMAGEBOX_988551]
Tělo bylo nalezeno kolem 14 hodiny, přivolány lékař konstatoval smrt oběšením. Na místo nálezů byla přivolána výjezdová služba středočeských kriminalistů, kteří na místě zajistili veškeré stopy a budou zjišťovat přesnou příčinu smrti.
S tím by měla pomoci i nařízená soudní pitva, dodala mluvčí. Kriminalisté na celém případu dále pracují.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz