Zpravodajství

V případu násilné smrti manželů z Tymákova je policie bezradná

V případu dvojnásobné násilné smrti manželského páru v Tymákově na Plzeňsku policie tápe, a proto žádá veřejnost o pomoc.

Zejména ty, kteří v Tymákově a jeho blízkém okolí mezi úterní půlnocí a středeční sedmou hodinou ranní zpozorovali podezřelé osoby, nebo auta.

"Případ šetříme jako podezření z násilného úmrtí. Z předběžného vyjádření soudního lékaře vyplynulo, že charakter zranění, jimž manželé na místě podlehli, pravděpodobně vylučuje vlastní zavinění. Přesnou informaci budeme mít až po provedené soudní pitvě, kdy podle závěrů znalce z ústavu soudního lékařství bude vyloučen nebo potvrzen trestný čin proti životu a zdraví," řekla policejní mluvčí Martina Kohoutová.


Policie žádá občany, kteří v úterý nebo ve středu zaznamenali v Tymákově a jeho blízkém okolí neznámé nebo podezřelé osoby nebo vozidla, aby se na ně obrátili. Zejména mezi dvanáctou hodinou v úterý a sedmou hodinou ráno ve středu. I maličkost zdánlivě nesouvisející s případem může pomoci dopadnout pachatele.

[IMAGEBOX_1076946]Na Plzeňsku našel syn mrtvé rodiče, spekuluje se o vraždě[IMAGEBOX_1076946]

Ti, kteří si v uvedené době v Tymákově a okolí všimli něčeho nezvyklého nebo podezřelého, mají kontaktovat nejbližší služebnu Policie ČR, nebo zavolat na linku tísňového volání Policie ČR 158.

 

tn.cz / mediafax / kos
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz