Osobní vlak vykolejil v úterý na předměstí Káhiry. Souprava začala hořet, podle prvních zpráv zemřelo mnoho lidí.
Osobní vlak vykolejil v úterý na předměstí Káhiry. Souprava začala hořet. Zraněno bylo nejméně 15 lidí, zprávy o obětech se nepotvrdily.
Nehoda se stala v Badrašinu, jižní části Velké Káhiry, nedaleko Gízy. Vlak jel z města Sohág na jihu Egypta. Pět vagonů se převrátilo.
Egyptská vlaková doprava patří k těm nejnebezpečnějším na světě. V říjnu 2009 zemřelo při srážce dvou souprav 18 lidí, dalších 39 bylo zraněno.
Nejhorší nehoda se stala v roce 2002. Tehdy v hořícím vlaku zahynulo 370 lidí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz