Zpravodajství

Žena vyhodila synovce (†6) z 9. patra. Marně volal babičku o pomoc

Žena vyhodila synovce (†6) z 9. patra. Marně volal babičku o pomoc
Zdroj: TN.cz

Velmi krutým způsobem zavraždila žena (29) svého synovce. Bez sebemenší lítosti chlapce hodila z balkonu dolů.

Obrovská tragédie se stala na sídlišti v ruském městě Čeboksary. Matka malého Romana (†6) přivedla do bytu k babičce, nechala ho tam na hlídání a odešla. Spolu s matkou zde ještě žije její druhá dcera Oxana (29).
 

Mladá žena se rozhodla, že se bude svému synovci věnovat. Nějakou dobu si hráli a všechno bylo v pořádku. Z ničeho nic ji ale popadl záchvat zuřivosti a vzteku, malého Romana vzala, odtáhla ho na balkon a odtud ho z náručí vyhodila. Hned po činu chtěla skočit také, ale v tom už stihla zabránit její matka a Romanova babička, píše server tvnoviny.sk.
 

Podle dostupných informací se chlapec snažil dostat z tetina sevření a křičel o pomoc "Babičko, pomoc! Babičko, pomoz mi.“ Než se však babička stihla na balkón dostat a zabránit tak neštěstí, Oxana školáka pustila. Při pohledu na matku měla údajně nepřítomný výraz v očích.
 

[IMAGEBOX_1011045]Vzala dítě (3) do náručí a skočila z okna. Teď je na vozíku a míří do vězení

[IMAGEBOX_1011045]

Vražedkyně již dříve měla psychické problémy. Vyšetřovatelům tvrdila, že k tomuto činu ji navedl vnitřní hlas. Po činu byla evidentně zmatená a po zadržení neustále opakovala: "Zabila jsem! Zabila jsem!“
 

Proč žena vraždila a zda jednala při plném vědomí, nebo se jednalo o zkrat způsobený psychickými problémy, to se ukáže až v dalším vyšetřování.
 

tn.cz / juz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz