Nejméně jednadvacet lidí zemřelo v pátek v Mexiku při havárii autobusu. Autobus plný turistů se zřítil z mostu.
Dalších 29 pasažérů převezli do nemocnic se zraněními. Zranění osmnácti z nich označují lékaři za vážné.
"Autobus se valil po srázu a převracel se. Lidé z něj během pádu vypadávali," vypověděl místní policista Omar Landazuri.
Autobus směřoval na pláž do vesnice Rincon de Guayabitos na severozápadě Mexika. Pronajala si ho skupina turistů z mexického státu Chihuahua.
V Mexiku umírá na silnicích každý rok na 24 000 lidí. Letos se do smrtelných havárií zapsaly čtyři autobusy.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz