APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Autobus plný turistů spadl z mostu, je 21 mrtvých

Nejméně jednadvacet lidí zemřelo v pátek v Mexiku při havárii autobusu. Autobus plný turistů se zřítil z mostu.

Dalších 29 pasažérů převezli do nemocnic se zraněními. Zranění osmnácti z nich označují lékaři za vážné.
 

"Autobus se valil po srázu a převracel se. Lidé z něj během pádu vypadávali," vypověděl místní policista Omar Landazuri.
 

Autobus směřoval na pláž do vesnice Rincon de Guayabitos na severozápadě Mexika. Pronajala si ho skupina turistů z mexického státu Chihuahua.
 

V Mexiku umírá na silnicích každý rok na 24 000 lidí. Letos se do smrtelných havárií zapsaly čtyři autobusy.
 

tn.cz / Mediafax / hmr

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz