Zpravodajství

Dálnici D1 zablokovala srážka tří aut. Průjezdný je jeden jízdní pruh

Dálnici D1 zablokovala srážka tří aut. Průjezdný je jeden jízdní pruh
Zdroj: TV Nova

Srážka tří aut na 225. kilometru dálnice zablokovala u Vyškova dálnici D1. Po 15. hodině byl zprovozněn na každou stranu jeden pruh.

Nehoda se stala okolo půl druhé. "Příčinou bylo zřejmě nedodržení bezpečné vzdálenosti. Problémy v dopravě byly o to větší, že se v daném úseku opravuje vozovka a komunikace je ve směru na Kroměříž dluohodobě uzavřená. Obousměrný provoz je svedený na jednu stranu dálnice a právě v těchto místech se nehoda stala," vysvětila Vedrová.
 

Podle ní se provoz po kolizi zcela zastavil. Záchranáři povolali vrtulník, který měl na místě přistát, avšak nakonec jej odvolali. "Po 15. hodině jsme provoz obnovili tak, že se dalo projet na každou stranu jedním pruhem.
 

Přesto se ve směru na Kroměříž vytvořila čtyřkilometrová kolona, ve směru na Brno ještě o kilometr delší," dodala Vedrová s tím, že tři zraněné odvezli zdravotníci do vyškovské nemocnice.

Zdroj: tn.cz/ google Maps

juz, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz