Tříletý chlapec, který spadl v pátek na Nymbursku do bazénu, včera následkům neštěstí podlehl.
Obrovské neštěstí prožívá rodina z Nymburska. Chlapec tam spadl do bazénu a začal se topit. Podařilo se ho sice z vody vytáhnout, ale po několika dnech zemřel v nemocnici.
"Případ vyšetřujeme jako trestný čin těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti," řekla mluvčí nymburské policie Martina Fejfarová.
Neštěstí se stalo v pátek 27. července v jedné z obcí na Nymbursku. Přivolaní záchranáři po resuscitaci přivolali vrtulník, který dítě transportoval do pražské nemocnice.
Přes veškerou péči lékařů však chlapec zemřel.
Nejenže rodina teď prožívá obrovský smutek ze ztráty dítěte, ale navíc jí hrozí i vězení, protože se správně nepostarali o hlídání.
"V případě obvinění a odsouzení jim hrozí trest ve výši čtyř roků vězení," uzavřela mluvčí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz