Zpravodajství

Kam s ním když jedete na dovolenou? Přehled zvířecích hotelů v Česku

Kam s ním když jedete na dovolenou? Přehled zvířecích hotelů v Česku
Zdroj: TV Nova

Tisíce Čechů řeší každý rok během prázdnin stále stejný problém. Kam dát svého čtyřnohého miláčka, když odjíždí na dovolenou. Ne všichni totiž mají k dispozici ochotné příbuzné, kteří pejska nebo kočičku rádi pohlídají. Od toho tu jsou zvířecí hotely.

Jedete na dovolenou a nemáte komu svěřit vašeho mazlíčka? Ať se jedná o psa, kočku, křečka nebo třeba krajtu tygrovanou, určitě najdete zvířecí hotel, který se vám o vašeho miláčka dobře postará.

V tabulce na konci článku najdete přehled zvířecích hotelů po krajích

V Česke republice je takových zařízení mnoho a najdete je skoro v každém kraji. Pokud se rozhodnete svěřit své zvířátko do péče "hotelu“, určitě si jej nejprve pořádně prověřte. Rozhodně se nerozhodujte při výběru jen podle ceny. Mnoho informací a ohlasů předchozích klientů najdete jistě na internetových fórech a diskuzích. A osobní setkání s provozovatelem psího hotelu je samozřejmě zkušenost a poznatek k nezaplacení.

Související obsah

Rozhodně buďte při výběru hotelu pro vašeho miláčka velmi opatrní. Důkladně si prohlédňete celý prostor, dejte pozor, jak je v areálu uklizeno a všímejte si maličkostí. Podle těch často poznáte, jak se o vašeho rodinného mazlíčka postarají.

Zdroj: Mediafax
tn.cz / hru
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz