Zpravodajství

U Otrokovic zemřel při nehodě řidič, na Liberecku sjelo auto ze srázu

U Otrokovic zemřel při nehodě řidič, na Liberecku sjelo auto ze srázu
Zdroj: Mediafax

Tragická nehoda se stala na Zlínsku u Otrokovic, po nehodě s náklaďákem zemřel řidič osobního auta. Na Liberecku zase sjelo auto do hlubokého srázu.

Nehoda na Zlínsku se stala po 19. nehodě mezi Otrokovicemi a Tlumačovem. Podle policejní mluvčí Jany Macalíkové se náklaďák s osobákem srazily čelně. 

"Ani kolem půl desáté večer se ještě nepodařilo muže vyprostit, takže totožnost nemáme potvrzenou. Zatím jsme jen našli doklady patřící muži do 30 let věku. Zda ale skutečně patří řidiči, zatím policie neví," poznamenala Macalíková. Podle předběžných informací zavinil nehodu zřejmě řidič osobního auta. Měl předjíždět několik aut před sebou a při manévru se čelně srazil s protijedoucím kamionem.

Na místě zasahují i hasiči. "Jednalo se o nákladní vozidlo Renault Magnum s přívěsem a osobní auto značky Fiat. Tragédie se stala u vjezdu do obce Tlumačov ve směru od Otrokovic. Řidič osobního auta zůstal po nárazu ve zcela zdemolovaném vraku zaklíněn pod spodní části kamionu. Po našem příjezdu už nejevil známky života, řidič nákladního auta vyvázl bez zranění. Na vozovku uniklo větší množství provozních kapalin, na místo proto dorazilo i speciální protichemické vozidlo ze Zlína," doplnil mluvčí hasičů Libor Netopil.

Hasiči budou v nejbližší době vyprošťovat zdemolované auto z pod náklaďáku a následně i mrtvé tělo řidiče. Komunikace je z obou stran zcela uzavřena. Jak dodala Macalíková, silnice bude uzavřena pravděpodobně do půlnoci. "Policisté odklánějí dopravu," uzavřela Macalíková.


Auto sjelo ze srázu
 

V serpentinách z Plavů do Držkova na Liberecku havarovalo ve středu večer osobní auto. Zatímco dvě ženy, které v autě cestovaly, se z něj dostaly samy.
 

Související obsah


Dalším dvěma musely pomoct záchranáři. Jednu těžce zraněnou odvezli s podezřením na poranění páteře do liberecké nemocnice.
 

tn.cz / Mediafax / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz