Žena se se svým mužem starala o dvacet pitbulů. Přestože tohoto psa nesměla venčit, protože byl nebezpečnější než ostatní, neposlechla. A stalo se jí to osudným.
Manželský pár se staral o dvacet psů, jejichž majitel žije ve Švýcarsku. Pitbuly už chová sedmým rokem pro potěšení. Možná že moc dobře věděl, proč si na jejich hlídání raději najímá lidi…
Žena šla v pátek vyvenčit psa k Trúbiacim kamenům a z procházky už se nevrátila. Pitbul ji pokousal tak vážně, že zraněním podlehla. "Podle toho, co jsem se dozvěděla, žena i přes zákaz majitele vyvedla psa z areálu. Pes byl nebezpečnější než ostatní," řekl tvnovinám.sk starostka Anna Triznová.
Manžel byl v době venčení na nákupu. Když se vrátil a žena nikde nebyla, vydal se ji hledat. Našel ji po dlouhé době s četnými zraněními v lese.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz