Zpravodajství

Režisér filmu Top Gun Tony Scott (†68) se zabil skokem z mostu

Režisér filmu Top Gun Tony Scott (†68) se zabil skokem z mostu
Zdroj: isifa.com

Režisér slavného filmu Top Gun Tony Scott v neděli spáchal sebevraždu, když skočil z mostu v San Pedro na jihu Los Angeles. Podle losangeleské policie na místě zemřel.

Koroner z Los Angeles vyloučil cizí zavinění. O sebevraždě režiséra, který Top Gunu natočil ještě například komedii Policajt z Beverly Hills 2, informoval zpravodajský portál CNN.
 

Režisér skočil z mostu Vincenta Thomase, který vede ze San Pedra až na ostrov Terminal Island na jihu Los Angeles. "Jeho mrtvé tělo vylovila z vody přístavní policie v Los Angeles,“ řekl pro CNN Joe Bale z úřadu koronera.
 

Zdroj: isifa.com

 

Vyšetřovatelé našli na mostě Scottovo jméno, následně v jeho kanceláři našli i dopis na rozloučenou.
 


 

Tony Scott byl mladším bratrem slavnějšího režiséra Ridleyeho Scotta, který má svém kontě známé filmy jako Vetřelec, Thelma a Louise, Gladiátor nebo Černý jeřáb sestřelen. "Rodina žádá o ohleduplnost a soukromí,“ řekl přítel bratrů Scottových Simon Halls. "Tragický den,“ komentoval režisér Ron Howard na svém Twitteru.
 

Trailer k filmu Top Gun:
 


 

Tony Scott se narodil 21. června 1944 ve Velké Británii, v době smrti mu bylo 68 let. Jeho zřejmě nejslavnějším filmem je Top Gun s Tomem Cruisem a Kelly McGillisovou v hlavních rolích.
 

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz