Zpravodajství

Přítelkyni (†22) rozsekal hlavu mačetou. "Měla tam tajemné lidičky," tvrdí

Před dvěma týdny otřásla osadou Štoutov u Žlutic na Karlovarsku brutální vražda mladé dívky (†22). Její přítel (36) jí rozsekal obličej mačetou. Tvrdil, že měla v hlavě tajemné lidičky.

Muž, který detailně zná okolnosti případu popsal Právu, co vedlo přítele k vraždě své partnerky. Uvedl, že muž své přítelkyni den před vraždou říkal, že má v mozku tajemné lidičky, ti ho prý chtěli zničit.
 

Další den pak vzal mačetu a useknul ji půlku obličeje. Dívka navíc byla podle slov traktoristy, který ji našel, polonahá. Ten následně zavolal policii. Během poměrně krátké doby policisté chytili přítele dívky, který se podle slov místních schovával v jedné z kůlen. Když ho muži zákona chtěli dostat ven, vzal do ruky šroubovák a snažil se bodnout do srdce. Šroubovák si pak zapíchl i do stehna.
 

Důvod, proč muž zavraždil svou přítelkyni, ale byl zřejmě prostší. Podle sousedů chtěla dívka od svého přítele odejít. "Sousedka mi říkala, že od něj chtěla asi odejít, takže jestli zkrat? Protože on pil,“ domnívá se paní ze Štoutova.
 

Policie ale zatím nemůže muže obvinit, protože je v péči psychiatrů. Podle nepotvrzených informací muž zešílel ještě před vraždou. "Nelze s ním zatím provést potřebné úkony," uvedla stroze policejní mluvčí Kateřina Böhmová.
 

Související obsah


Podle sousedů oba partneři ve velkém holdovali alkoholu, ve Štoutově pak žili zhruba rok. "Žili asi tím alternativním způsobem života. Měli hodně zvířat, psů, ovcí a snad i koní. Bydleli v hrozném nepořádku, ale jinak s nimi nebyly problémy," řekla TN.cz jedna ze sousedek.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o vraždě na farmě u Žlutic na Karlovarsku:
 


 

Reportéři TN.cz se po tragédii vydali obhlédnout farmu, na které mladý pár žil. V neuvěřitelném nepořádku se na zemi válely kusy mrtvého zvířete. Na kostech byly ještě zbytky masa, na kterých hodovaly slepice. Všude byl obrovský zápach a z klecí se neslo štěkání i kňučení psů.
 

Zdroj: tn.cz/ google Maps

 

tn.cz / hmr
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz