Srážka vlaku s osobním autem uzavřela dnes ráno železniční přejezd v Litovelské ulici v Olomouci.
"Kolize nastala kolem půl šesté, k nehodě od nás vyjížděly dva vozy," mluvčí olomouckých hasičů Vladimíra Hacsiková s tím, že při nehodě nebyl nikdo zraněn. Podle jejích slov vlak po srážce vykolejil. "Událost na místě řeší Drážní inspekce," dodala mluvčí.
Podle informací dopravního servisu ŘSD je místo nehody neprůjezdné. Předpokládaný čas zprůjezdnění se odhaduje až kolem 09:30
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz